• Sli Maganda Sa
  • Sli Maganda Sy
  • Sli Maganda Ja

Maganda

Klasyka czystej formy w nowoczesnej interpretacji

Opis

Maganda to wysmakowana kolekcja mebli do salonu, jadalni i sypialni. Wykonana z elementów z drewna dębowego i naturalnej okleiny dębowej odznacza się doskonałym wzornictwem i perfekcyjnym wykończeniem. Jasna kolorystyka dębu naturalnego lub ciemna – orzecha antycznego, podkreślona czarnymi akcentami sprawia, że meble doskonale prezentują swoje walory, a wnętrze nimi wypełnione jest przytulne i eleganckie.

Punkty świetlne LED mocowane na tylnej krawędzi szklanych półek dyskretnie oświetlają zawartość witryn, witrynek i komód. Szuflady cicho wysuwają się dzięki mechanizmowi push to open.. W kolekcji znajduje się między innymi bogaty wybór witryn i witrynek z oświetleniem, komody, szafki, półki wiszące i panele TV – maxi i mini. Na szczególną uwagę zasługuje lekki i funkcjonalny regał stojący na książki i dekoracyjne salonowe drobiazgi, a także stoły o różnej wielkości, ława i rozsuwany ławostół z funkcją automatycznego podnoszenia blatu.

Sypialnia Maganda to między innymi wygodne łóżko dostępne w 3 wymiarach, kilka rodzajów szaf oraz stoliki nocne w wersji prawo i lewostronnej, a także lustro i gustowna toaletka z nadstawką. Zwolenników ekologii zapewne zachęci informacja, iż meble pokryte są przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów.

Nagrody

Mtm Gala

Galeria

Mebin Maganda Jadalnia
Mebin Maganda Salon 1
Mebin Maganda Salon 2
Mebin Maganda Salon 3
Mebin Maganda Sypialnia 1
Mebin Maganda Sypialnia 2
Mebin Maganda Sypialnia 3
Mebin Maganda Lawostol
Mebin Maganda Lawostol 2
Maganda Detal 1
Maganda Detal 2
Maganda Detal 3
Maganda Detal 4
Maganda Detal 5
Maganda Detal 6
Maganda Detal 7
Maganda Detal 8
Maganda Detal 9
Maganda Detal 10
Maganda Detal 11
Maganda Detal 12
Maganda Detal 13
Maganda Detal 15
Maganda Detal 14

Kolorystyka

  • Dąb naturalny / Czarny
  • Orzech antyczny / Czarny

Tkanina – dedykowana dla tej kolekcji

  • Tkanina – Nr 133

Istnieje możliwość wyboru innego wzoru z bieżącej oferty.

Informacje handlowe

Informacje zawarte na stronie www nie stanowię oferty w rozumieniu prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych. Producent zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian konstrukcyjnych i technologicznych. Rzeczywisty kolor mebli może odbiegać od materiałów graficznych zawartych na stronie www.