Nowoczesne stoły do jadalni

Meble, które gromadzą wokół wszystkich członków rodziny

Nowoczesne stoły do jadalni to meble o wysokich walorach estetycznych i funkcjonalnych. Atrakcyjna forma i stabilna konstrukcja zapewniają możliwość tworzenia ciekawych zestawień aranżacyjnych, jednocześnie gwarantując trwałość stołu przez długi czas użytkowania.

Nasze stoły do jadalni projektujemy z zachowaniem najwyższych standardów. To meble wykonywane z litego drewna z udziałem elementów wykończonych naturalną okleiną oraz dekoracyjnych paneli szklanych. Czarne szkło Lacobel zapewnia eleganckie wykończenie, jednocześnie sprawiając, ze stoły do jadalni doskonale komponują się z pozostałymi meblami z kolekcji Mebin.

Stoły do jadalni: Propozycje dla wnętrz w każdym stylu

Stoły do jadalni z linii Prestige bardzo dobrze pasują do eleganckich wnętrz. Świetnie sprawdzą się nie tylko w Twoim domu, ale również we wnętrzach eleganckiego hotelu. Linia charakteryzuje się unikalnym wzornictwem oraz wykonaniem stołów z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów.

Nowoczesne stoły do jadalni z linii Gintaro inspirowane stylem industrialnym i nowoczesnym minimalizmem zapewniają funkcjonalność w każdej, małej i dużej przestrzeni. Dzięki dodatkowym wsadom relatywnie nieduży stół do jadalni można łatwo przeobrazić w obszerny mebel, przy którym wygodnie może zasiąść nawet kilkunastu gości.

Linia Santorini to stoły do jadalni odznaczające się niemal ascetyczną formą. Prosta konstrukcja w połączeniu z wysokiej jakości materiałami zapewnia klasę samą w sobie. W ramach linii Santorini oferujemy również komody i pozostałe meble do jadalni. Oferowane stoły, podobnie jak wszystkie nowoczesne stoły do jadalni z kolekcji Mebin bardzo dobrze sprawdzają się zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i ekskluzywnych wnętrzach komercyjnych.

Osoby poszukujące idealnego stołu do jadalni zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z propozycjami marki Mebin. Nasi Specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze stołu, który najlepiej spełni Państwa oczekiwania. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą krzeseł do jadalni. Oferowane krzesła stanowią idealne dopełnienie naszych stołów, tak pod względem stylistycznym, jak i funkcjonalnym.