Nowoczesny regał do salonu, gabinetu, sypialni

Kropka nad i aranżacji Twojego wnętrza

Regały wolnostojące pełnią bardzo różne role w pomieszczeniach. Mogą służyć do ekspozycji przedmiotów kolekcjonerskich, organizacji książek i płyt, eksponowania przedmiotów dekoracyjnych. Same w sobie mogą również stanowić element ozdobny.

Regały wolnostojące Mebin to wyroby najwyższej jakości. Wykonane z litego drewna z udziałem elementów wykończonych naturalną okleiną i paneli szklanych ze szkła Lacobel doskonale sprawdzają się w wyrafinowanych wnętrzach. W zależności od koncepcji mogą być użytkowane jako nowoczesny regał do salonu, gabinetu, sypialni. Bardzo dobrze sprawdzają się w przestrzeniach urządzonych w stylu klasycznym, jak również nowoczesnych wnętrzach minimalistycznych. Dzięki elementom wykonanym ze stali malowanej proszkowo wybrane linie wpisują się w design postindustrialny, stanowiąc ciekawy element wnętrz stylizowanych na loft.

Regały wolnostojące: Zorganizuj swoją przestrzeń

Regały wolnostojące: Zorganizuj swoją przestrzeń

Atutem regału wolnostojącego jest swoboda, z jaką możesz wkomponować mebel w układ pomieszczenia. Regał wolnostojący może być użytkowany jako element niezależny lub funkcjonować jako część większej zabudowy meblowej. Projektując i wykonując regały Mebin dokładamy wszelkich starań, aby nasze meble prezentowały się jak najlepiej, od każdej strony. To pozwala na ich swobodne ustawienie w przestrzeni i możliwość wykorzystania regału m.in. jako separatora. Separatory świetnie sprawdzają się w otwartych salonach oraz dużych pokojach, w których chcemy oddzielić przestrzeń wypoczynkową od części jadalnianej.

Osoby poszukujące regału do salonu, sypialni czy gabinetu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Oferowane regały wolnostojące reprezentują różne linie stylistyczne, w ramach których oferujemy również inne meble. W sklepie Mebin znajdziesz wszystko, co niezbędne do aranżacji nowoczesnego salonu, jadalni, sypialni oraz gabinetu. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań.