• Sli Corino Ja
  • Sli Corino Ja2
  • Sli Corino Sa
  • Sli Corino Sy

Corino

Urok litego drewna i prostota formy

Opis

Kolekcja Corino przeznaczona do salonu, jadalni i sypialni jest harmonijnym połączeniem prostoty, funkcjonalności i naturalnego piękna. Meble modułowe o dynamicznych, geometrycznych formach i kontrastowych zestawieniach materiałowych występują w dwóch wybarwieniach: dąb naturalny i czarny oraz orzech i czarny.

Wykonane z elementów litego drewna dębowego i naturalnej okleiny dębowej są doskonałą ozdobą wnętrza. Tym szlachetnym materiałom towarzyszy szkło i tkanina obiciowa, które nadają kolekcji niepowtarzalnego charakteru. Doskonałym podkreśleniem walorów estetycznych mebli jest również światło LED, w dyskretny sposób oświetlające wnętrza szafek, komód, barków i witryn. Interesujące rozwiązania takie jak barki z funkcją obrotowych półek, panel TV z drzwiami przesuwnymi, za którymi kryją się praktyczne półki czy wygodne łóżko z pojemnym schowkiem na pościel i praktycznym podnośnikiem materaca to świetna propozycja dla wymagających użytkowników.

Zastosowany w meblach system push to open, który sprawia, że delikatny nacisk na front powoduje wysunięcie się szuflady lub otwarcie drzwiczek, a także zamykanie przez zatrzask podkreślają funkcjonalne walory tej nowoczesnej kolekcji. Kolekcja Corino wyróżnia się również tym, że meble pokryte są przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów.

Nagrody

MTPoznan2012
Diament Meblarstwa 2013
Meble Plus 2013

Galeria

Mebin Corino Jadalnia 1
Mebin Corino Jadalnia 2
Mebin Corino Jadalnia 3
Mebin Corino Jadalnia 4
Mebin Corino Jadalnia 5
Mebin Corino Salon 1
Mebin Corino Salon 2
Mebin Corino Salon 3
Mebin Corino Salon 4
Mebin Corino Sypialnia 1
Mebin Corino Sypialnia 2
Mebin Corino Sypialnia 3
Mebin Corino Sypialnia 4
Mebin Corino Sypialnia 5
Mebin Corino Sypialnia 6
Mebin Corino Sypialnia 7
Mebin Corino Sypialnia 8

Kolorystyka

  • Dąb naturalny
  • Orzech

Tkanina – dedykowana dla tej kolekcji

  • Tkanina – Nr 39

Istnieje możliwość wyboru innego wzoru z bieżącej oferty.

Informacje handlowe

Informacje zawarte na stronie www nie stanowię oferty w rozumieniu prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych. Producent zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian konstrukcyjnych i technologicznych. Rzeczywisty kolor mebli może odbiegać od materiałów graficznych zawartych na stronie www.