Komody nowoczesne: Meble do salonu, jadalni, sypialni i gabinetu

Komoda to mebel, który harmonijnie łączy funkcje użytkowe z dekoracyjnymi. W zależności od konstrukcji i organizacji przestrzeni wewnątrz szafki meble komody okazują się niezastąpione do przechowywania odzieży, dokumentów, salonowych gadżetów, szkła. Wybrane modele są dodatkowo wyposażone w barki, dzięki którym możemy w sposób zorganizowany i bezpieczny przechowywać alkohole i kieliszki.

Nasza oferta komód nowoczesnych obejmuje szeroki wybór mebli wykonanych z litego drewna z udziałem elementów wykończonych naturalną okleiną. W wybranych kolekcjach zastosowaliśmy:
– dekoracyjne nogi wykonane ze stali malowanej proszkowo (zachęcamy do zapoznania się m.in. z komodami nowoczesnymi z linii: Gintaro, Omega, Pireus, Pik),
– czarne szkło Lacobel (zachęcamy do zapoznania się m.in. z meblami z linii: Santorini, Nesco, Riva, Maganda).
Przykładem nowoczesnych komód utrzymanych w klasycznym stylu są meble, komody z linii Afrodyta.

Oferowane meble – komody – znajdują zastosowanie w przestrzeniach mieszkalnych i użytkowych. Doskonale sprawdzają się jako meble do salonu, jadalni i sypialni. Są również niezastąpione w eleganckich gabinetach.

Meble: Komody jako element funkcjonalny i estetyczny przestrzeni

Projektując komody nowoczesne dokładamy wszelkich starań, aby estetyce produktu gotowego towarzyszyła funkcjonalność. W tym celu wnętrza naszych komód są wyposażone w systemy przechowywania różnego typu. Najbardziej popularne są półki. Równie często w bryle mebla umieszczamy szuflady i szufladki. Ciekawą propozycję stanowią również komody wyposażone w barki lub wnęki, które świetnie nadają się zarówno do prezentowania elementów dekoracyjnych, jak i organizacji szkła.

W zależności od indywidualnych preferencji Klienci mogą wybrać komody z tradycyjnymi uchwytami lub komody wyposażone w otwieranie w systemie push to open. Atrakcyjną alternatywą są również meble z frezowanymi frontami, dzięki którym otwieranie poszczególnych szafek jest jeszcze łatwiejsze i bardziej dogodne.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z oferowanymi komodami, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Specjaliści Mebin z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą w wyborze komody, która najlepiej sprawdzi się w danym zastosowaniu.