Ławy i ławostoły: Sprytne rozwiązania do salonu

Ławostoły rozkładane i podnoszone to doskonała alternatywa dla przestrzeni, w których nie ma miejsca na tradycyjny stół jadalniany, jak również wszędzie tam, gdzie stół jadalniany nie jest potrzebny na co dzień. Po złożeniu łatwostoły zajmują niewiele miejsca i mogą być z powodzeniem użytkowane jako tradycyjne ławy lub stoliki kawowe. To sprytne rozwiązanie podnosi funkcjonalność przestrzeni umożliwiając jej użytkowanie zgodnie z bieżącymi potrzebami.

Ławy, ławostoły i stoliki kawowe Mebin

Ławy, ławostoły i stoliki kawowe zajmują ważne miejsce w naszej ofercie. Projektujemy i wykonujemy je w taki sposób, żeby były:
– estetyczne,
– funkcjonalne,
– trwałe.
Pracujemy wyłącznie z wysokogatunkowymi materiałami. Nasze ławostoły i stoliki kawowe są wykonywane z litego drewna z udziałem elementów wykończonych naturalną okleiną, szkłem Lacobel. Obok klasycznych ław i stolików kawowych proponujemy również ławy w stylu loft. Ich konstrukcja opiera się na metalowym stelażu wykonanym ze stali malowanej proszkowo.

Stoliki kawowe

Ciekawym elementem wyposażenia wnętrza są również niewielkie stoliki kawowe, których blat może zostać wykonany z litego drewna lub płyty wykończonej naturalną okleiną. Stoliki kawowe doskonale sprawdzają się w salonach, jak również gabinetach. Z ich zalet, podobnie jak z możliwości oferowanych przez niskie ławy możemy korzystać także w przestrzeniach usługowych.

Osoby poszukujące stołów do salonu lub gabinetu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy ławy i ławostoły stanowiące uzupełnienie naszych linii meblowych (stolik Omega, stolik Nesco, ławostół pneumatyczny Santorini, ławostół pneumatyczny Pik), jak również modele uniwersalne, których stylistyka pozwala na dopasowanie do wnętrz utrzymanych w rozmaitych konwencjach. Na uwagę zasługują ławy rozsuwane i ławostoły z eleganckim szklanym blatem. Znajdziecie je Państwo w kolekcji Maganda i Verano. Linia mebli Corino oferuje natomiast stoliki kawowe z szybą i dodatkową półką pod blatem ułatwiającą organizację i przechowywanie drobiazgów. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą krzeseł, puf i stołków.