• Sli Afrodyta Sa
  • Sli Afrodyta Ja
  • Sli Afrodyta Sy

Afrodyta

Wdzięk i finezja linii giętych

Opis

Afrodyta to klasyczna kolekcja mebli przeznaczonych do jadalni, salonu i sypialni. Poszczególne bryły wykonane z udziałem litego drewna i naturalnej okleiny pozwalają na swobodną aranżację wnętrz. Ta niezwykle elegancka linia wzornicza występuje w dwóch kolorach: czereśnia patyna i biały ze złotą patyną.

Charakterystyczne dla Afrodyty są finezyjne krzywizny i zaokrąglone fronty boczne serwantek, witryn i komód. Efektowne przeszklenia serwantek i witryn nadają lekkości solidnym meblom i umożliwiają ekspozycję ozdobnych przedmiotów czy porcelany. Bogaty wybór stołów i stolików wraz z kompletem krzeseł – do wyboru w wybranej wersji kolorystycznej tkaniny obiciowej jest doskonałym uzupełnieniem kolekcji.

Warto dodać, iż bryły z kolekcji Afrodyta pokryte są przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów. Meble o wyjątkowych walorach dekoracyjnych są interesującą propozycją dla zwolenników tradycyjnego i eleganckiego wzornictwa.

Galeria

Mebin Afrodyta Jadalnia 1
Mebin Afrodyta Jadalnia 2
Mebin Afrodyta Jadalnia 3
Mebin Afrodyta Jadalnia 4
Mebin Afrodyta Sypialnia 1
Mebin Afrodyta Sypialnia 2
Mebin Afrodyta Sypialnia 3

Kolorystyka

  • Biały ze złotą patyną
  • Czereśnia patyna

Informacje handlowe

Informacje zawarte na stronie www nie stanowię oferty w rozumieniu prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych. Producent zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian konstrukcyjnych i technologicznych. Rzeczywisty kolor mebli może odbiegać od materiałów graficznych zawartych na stronie www.