Łóżka z drewna: Elegancka sypialnia z charakterem

Łóżko to centralny punkt sypialni. Powinno być wygodne, a zarazem eleganckie. Jego dopełnienie stanowią szafki nocne. Mogą to być szafki wiszące lub stojące. Łóżko razem z szafkami nocnymi to swoista całość – zabudowa meblowa, od której w dużej mierze zależy jakość naszego snu.

Łózka drewniane z elementami wykończonymi naturalną okleiną to modele, które z powodzeniem zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Odznaczają się atrakcyjnym designem, funkcjonalnością oraz trwałością. W wybranych liniach mebli Mebin zastosowaliśmy dodatkowo wezgłowia i panele tapicerowane. Ofertę uzupełniają szafki nocne do kompletu. Do ich produkcji również zastosowaliśmy drewno lite z udziałem elementów wykończonych naturalną okleiną, a także szkło Lacobel i stal malowaną proszkowo.

Nasz asortyment obejmuje kilka oryginalnych linii stylistycznych, w ramach których proponujemy łóżka z drewna i szafki nocne odpowiadające założeniom stylu klasycznego i retro, a także modele doskonale pasujące do sypialni urządzonej na wzór postindustrialnego loftu. Wszystkie charakteryzuje wysoka jakość zastosowanych materiałów i precyzja wykonania.

Łóżka drewniane: Dlaczego warto nam zaufać?

Kolekcje mebli Mebin to linie funkcjonalnych i eleganckich mebli oferujące szerokie możliwości aranżacji wnętrz. Bogaty wybór brył modułowych pozwala na tworzenie spójnych aranżacji w praktycznie każdym pomieszczeniu w domu – od łóżka drewnianego do sypialni, aż po szafki RTV do salonu. Co ważne, meble w ramach kolekcji możemy dowolnie ze sobą zestawiać i łączyć, tym samym tworząc zabudowę meblową, która jeszcze lepiej dopowiada na nasze indywidualne potrzeby i wpisuje się w ograniczenia wynikające z konkretnego układu wnętrza.

Osoby poszukujące wyposażenia sypialni zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z propozycjami łóżek i szafek nocnych. Oferujemy łóżka z drewna z elementami tapicerowanymi oraz korespondujące z nimi szafki nocne. Łózka drewniane dostarczamy w szerokim zakresie wymiarowym, co pozwala na bezkompromisowe dopasowanie mebla do przestrzeni. Naszą ofertę mebli do sypialni uzupełniają toaletki i nadstawki.