• Sli Kominek 01
  • Sli Kominek 02

Kominki elektryczne

Doskonałe uzupełnienie kolekcji do salonu lub jadalni

Opis

Doskonałe uzupełnienie kolekcji do salonu lub jadalni, romantyczny akcent w sypialni. Meble z kominkiem to projekty przygotowywane z myślą o eleganckich wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym i nowoczesnym. Ich konstrukcja umożliwia instalację kominka w dowolnym pomieszczeniu – mieszkaniu, zabudowie jednorodzinnej, ekskluzywnym wnętrzu hotelowym, a także gabinecie. Meble z kominkiem łączą w sobie walory funkcjonalne z unikalną estetyką.

Kominki

Informacje handlowe

Informacje zawarte na stronie www nie stanowię oferty w rozumieniu prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych. Producent zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian konstrukcyjnych i technologicznych. Rzeczywisty kolor mebli może odbiegać od materiałów graficznych zawartych na stronie www.

Wymiary w kolejności: Długość / Głębokość / Wysokość [cm]

Kominki elektryczne z obudową

Kominki elektryczne w atrakcyjnych obudowach o barwach nawiązujących do świata natury będą wspaniałym uzupełnieniem nowoczesnych kolekcji do salonu lub jadalni. Do mebli utrzymanych w jasnej kolorystyce dobierzemy obudowę o barwie dąb naturalny, natomiast obudowa w orzechu antycznym będzie pasowała do kolekcji o ciemnym wybarwieniu. Szerokie możliwości wyboru obudowy sprawiają, ze kominki elektryczne z obudową stanowią integralny element aranżacji przestrzeni.

Meble z kominkiem: Jak dobrać?

Kominek świetnie prezentuje się w otoczeniu brył należących na przykład do linii: Verano, Corino czy Rossano. Może też stanowić oddzielny mebel w nowocześnie zaaranżowanym salonie i sypialni.

Elektryczny wkład kominka SpectraFire Plus oparty na technologii LED 23 cale został ukryty w funkcjonalnej obudowie. Po jego obu stronach znajdują się otwierane w systemie push to open szafki, a na dole i u góry – szuflady otwierane również w tym systemie. Wewnątrz umieszczono praktyczne półki, które można wykorzystać na salonowe gadżety. Na dekoracyjnym blacie znajdą swe miejsce ozdobne flakony, stojący zegar czy ramka ze zdjęciem bliskiej osoby. Czarne szkło Lacobel na blacie i frontach w połączeniu z naturalną okleiną tworzą elegancką kompozycję.

Kominki elektryczne z obudową mogą stanowić być użytkowane jako wolnostojący element zabudowy meblowej lub w połączeniu z innymi meblami z danej kolekcji. W praktyce daje to nieograniczone możliwości aranżacji i układu mebli we wnętrzu. Jedynym ograniczeniem doboru mebli z kominkiem może być metraż pomieszczenia i jego układ, przy czym wybór zabudowy meblowej jest tak szeroki, iż stworzenie funkcjonalnej i estetycznej aranżacji z kominkiem elektrycznym z obudową nie powinno nastręczyć większych trudności, również w przypadku wnętrz o ograniczonej powierzchni.