• Sli Verano Sa
  • Sli Verano Sy

Verano

Dyskretna elegancja i innowacyjne rozwiązania

Opis

Kolekcja Verano to idealne połączenie nowoczesnego designu z pięknem naturalnego drewna. Meble przeznaczone do pokoju dziennego, jadalni i sypialni zachwycają lekką formą i dyskretną elegancją tworząc harmonijne wnętrza.

Fronty brył zbudowane są z litego drewna dębowego, a zewnętrzne boki korpusów wykonano w naturalnej okleinie. Meble dostępne są w kolorze orzecha antycznego zestawionego z czernią. Nowoczesne rozwiązania takie jak system push to open, umożliwiający ciche otwieranie szuflad i drzwiczek, który sprawdza się znakomicie zwłaszcza w sypialni oraz punkty świetlne mocowane na tylnej krawędzi półek szklanych podkreślają funkcjonalne walory tej kolekcji. Verano to meble modułowe co sprawia, że z łatwością można wykreować z nich przestrzeń do wypoczynku czy spożywania posiłków. W kolekcji znalazł się między innymi stół, ława z wygodnymi pufami, obszerne, dwuosobowe łóżko z szafkami nocnymi po obu stronach, komoda, toaletka z lustrem i komfortowe w użytkowaniu szafy w kilku wymiarach.

Dodatkową zaletą mebli jest pokrycie ich przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów.

Galeria

Mebin Verano Salon
Mebin Verano Rtv
Mebin Verano Rtv 01
Mebin Verano Rtv 02
Mebin Verano Rtv 03
Mebin Verano Rtv 04
Mebin Verano Polaranz Rtv
Mebin Verano Sypialnia Oa
Mebin Verano Sypialnia 1b
Mebin Verano Sypialnia 1b
Mebin Verano Sypialnia 3b
Mebin Verano Toaletka
Mebin Verano Toaletka 2
Mebin Verano Toaletka 3
Mebin Verano Sypialnia 2b
Mebin Verano Det
Mebin Verano Det1
Mebin Verano Det2
Mebin Verano Det3
Mebin Verano Det4
Mebin Verano Det5
Mebin Verano Det6
Mebin Verano Det7

Kolorystyka

  • Orzech antyczny / Czarny
  • Orzech antyczny / Vanilia (Sypialnia)

Tkanina – dedykowana dla tej kolekcji

  • Tkanina – Nr 140
  • Tkanina – Nr 110

Istnieje możliwość wyboru innego wzoru z bieżącej oferty.

Informacje handlowe

Informacje zawarte na stronie www nie stanowię oferty w rozumieniu prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych. Producent zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian konstrukcyjnych i technologicznych. Rzeczywisty kolor mebli może odbiegać od materiałów graficznych zawartych na stronie www.