Szafki pod telewizor i panele RTV

Aranżacja strefy wypoczynku bardzo często zakłada wkomponowanie w układ pomieszczenia odbiornika TV i/lub urządzenia grającego. Nowoczesne szafki RTV dają bardzo duże możliwości organizacji przestrzeni wypoczynkowej, podczas gdy rozwiązania takie jak panel RTV podnoszą walor estetyczny aranżacji.

Szafki pod telewizor i panele RTV wykonujemy z litego drewna z udziałem elementów wykończonych naturalną okleiną i szkłem Lacobel. W zależności od preferencji Klienci mogą sięgnąć po modele szafek otwierane w systemie push to open, tradycyjne z uchwytami oraz szafki z frezowanymi frontami. Poszczególne modele posiadają półki lub szuflady dla jeszcze lepszej organizacji gadżetów związanych z użytkowaniem sprzętu RTV (płyt, okularów 3D, słuchawek, konsoli i padów). Dzięki temu kompleksowo wyposażone kino domowe jest zawsze pod ręką. Na dekoracyjnym blacie szafki RTV swoje miejsce znajdą bibeloty, zdjęcia, przedmioty dekoracyjne lub nastrojowe świece.

Panel RTV: Odbiornik TV na ścianie

Telewizory LCD coraz częściej montuje się bezpośrednio do ściany. Wykonany w ten sposób montaż jest funkcjonalny, ale wpływa na estetykę strefy wypoczynku, ponieważ uwidacznia kable zasilające. Zawieszenie odbiornika TV na panelu pozwala zamaskować nieestetyczne kable, jednocześnie chroni ścianę wokół telewizora przed nadmiernym brudzeniem się i daje możliwość podświetlenia całej konstrukcji taśmą LED. W ramach linii Corino oferujemy panele z podświetleniem. Dostępne są panele duże i małe, dzięki czemu z łatwością można dobrać rozmiar panelu do przekątnej ekranu. Dodatkowym atutem panelu jest możliwość skorzystania z funkcjonalnych i poręcznych szafek wiszących, które ukryliśmy w wybranych modelach. Jednym z nich jest panel RTV Corino z drzwiami przesuwnymi.

Osoby zainteresowane wyborem szafki pod telewizor i pasującego do niej panelu RTV zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Jako producent i dystrybutor wysokiej jakości mebli do salonu oferujemy szeroki wybór szafek RTV i paneli, które doskonale komponują się w pomieszczeniach urządzonych w różnych stylach – klasycznym, nowoczesnym, minimalistycznym, postindustrialnym.