Witryny do salonu i półki wiszące

Zabudowa meblowa wisząca daje bardzo szerokie możliwości aranżacji układu mebli w pomieszczeniu. W zależności od potrzeb witryny do salonu mogą być wykorzystywane jako funkcjonalna i estetyczna przestrzeń do przechowywania lub dekoracyjna szafka do ekspozycji bibelotów. Jednocześnie półki wiszące stwarzają doskonałą przestrzeń dla zdjęć, dekoracyjnych flakonów oraz aromatycznych świec, a także ulubionych książek i płyt. Ich dodatkową zaletą jest możliwość zawieszenia obok siebie kilku półek w atrakcyjnym układzie np. nad komodą czy nad sofą.

Witryny

Nasze witryny do salonu powstają z precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów – litego drewna z udziałem elementów wykończonych naturalną okleiną, szkłem Lacobel i stalą malowaną proszkowo. Witryny do salonu oferujemy w rozmaitych stylach, które odpowiadają całym linią meblowym mebli Mebin. W ten sposób stwarzamy Klientom okazję do aranżacji przestrzeni zgodnie z indywidualnymi potrzebami oraz możliwościami oferowanym przez układ pomieszczenia.

W asortymencie posiadamy witryny zorientowane w pionie i poziomie, w tym witryny wiszące z podświetleniem. Szafki pionowe dostarczamy w wariantach prawa/lewa.

Półki wiszące

Półki wiszące wykonujemy z litego drewna oraz materiałów wykończonych naturalną okleiną. Obok zupełnie prostych modeli proponujemy atrakcyjne półki wiszące pionowe oraz półki wiszące dostępne w trzech rozmiarach. Półki z linii Rossano oferujemy w wariancie:
– półka duża z trzema poziomymi półkami na tle czarnego panelu,
– półka średnia z dwoma poziomymi półkami na tle czarnego panelu,
– półka mała z jedną poziomą półką na tle czarnego panelu.
Oferowane półki różnią się również długością. Wszystkie modele korespondują z liniami naszych mebli. To sprawia, że półki wiszące stanowią integralny element zabudowy meblowej, swoistą kropkę nad i aranżacji salonu, a także sypialni i gabinetu.

Osoby zainteresowane wyborem witryn do salonu i/lub półek wiszących zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Eksperci Mebin z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najlepszego modelu.