• Sli Lazuryt Sa
 • Sli Lazuryt Sy
 • Sli Lazuryt Ja
 • Sli Lazuryt Ga

Lazuryt

W klasycznym stylu

Opis

Lazuryt to meble stylowe przeznaczone do pokoju dziennego, jadalni, sypialni i gabinetu. Wykonane z elementów litego drewna i naturalnej okleiny są piękną ozdobą klasycznych wnętrz.

Duży wybór funkcjonalnych mebli o frontach i pilastrach z litego drewna, flokowane tyły przeszklonych brył, kolor kasztana lub czereśni antycznej, a także ciekawa aranżacja oświetlenia w witrynach, komodach i szczytach łóżek stwarzają we wnętrzu ciepły i niepowtarzalny klimat.

Elementem, na który warto zwrócić uwagę jest specjalny rodzaj frezowania blatów. Meble łączą w sobie zamiłowanie do klasyki i funkcjonalnej nowoczesności, dzięki temu ta wyjątkowa kolekcja zyskuje uznanie wymagających użytkowników. Niewątpliwą zaletą mebli jest pokrycie ich przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów.

Nagrody

MTPoznan
Diament Meblarstwa 2010

Galeria

Mebin Lazuryt Jadalnia 1
Mebin Lazuryt Jadalnia 2
Mebin Lazuryt Jadalnia 3
Mebin Lazuryt Jadalnia 4
Mebin Lazuryt Salon 1
Mebin Lazuryt Salon 2
Mebin Lazuryt Salon 3
Mebin Lazuryt Sypialnia 1
Mebin Lazuryt Sypialnia 2
Mebin Lazuryt Sypialnia 3
Mebin Lazuryt Gabinet 1
Mebin Lazuryt Gabinet 2

Kolorystyka

Biały ze złotą patyną
Czereśnia antyczna
Kasztan

Informacje handlowe

Kolekcje:
Informacje zawarte na stronie www nie stanowię oferty w rozumieniu prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych. Producent zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian konstrukcyjnych i technologicznych. Rzeczywisty kolor mebli może odbiegać od materiałów graficznych zawartych na stronie www.